KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413282
nr 1441 3282
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Signerad, Kustmotiv. Olja på duk, 34x24, yttermått inklusive ram: 48x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:46:27
700 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)